User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Code
mn: Код
