User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
