User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Link
nn: Lenke

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: hours
nn: timar

en: Code
nn: Kode

en: minutes
nn: minutt
