User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Link
ps: تړونی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې
