User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Link
pt: Ligação

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: hours
pt: horas

en: Code
pt: Código

en: minutes
pt: minutos

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Notice
pt: Aviso

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Mail subject
pt: Assunto do email

en: Verification
pt: Verificação

en: Expiry date
pt: Data de validade
