User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Link
sv: Länk

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: hours
sv: timmar

en: Code
sv: Kod

en: minutes
sv: minuter

en: Available tokens
sv: Tillgängliga ersättningstecken

en: Notice
sv: Notering

en: Attempts
sv: Försök

en: Verbosity
sv: Utförlighet
