User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Link
te: లింకు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Code
te: కోడ్
