User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Link
th: ลิงค์

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Code
th: รหัส

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ
