User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Link
tr: Bağlantı

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: hours
tr: saat

en: Code
tr: Kod

en: minutes
tr: dakika

en: Notice
tr: Dikkat

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi

en: User notification settings
tr: Kullanıcı bildirim ayarları
