User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Link
vi: Liên kết

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: hours
vi: giờ

en: Code
vi: Mã

en: minutes
vi: phút
