User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Code
am: ኮድ
