User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས
