User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Link
cs: Odkaz

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: hours
cs: hodiny

en: Code
cs: Kód

en: minutes
cs: minuty

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Notice
cs: Oznámení

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Attempts
cs: Pokusy
