User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Link
eo: Ligilo

en: Code
eo: Kodo
