User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Link
fr: Lien

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: hours
fr: heures

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Notice
fr: Information

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Mail subject
fr: Objet du message

en: Verification
fr: Vérification

en: Mail body
fr: Corps du message

en: Expiry date
fr: Date d'expiration

en: Attempts
fr: Tentatives
