User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Link
gl: Ligazón

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Code
gl: Código

en: Verification
gl: Comprobación
