User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Link
hy: Հղում

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Code
hy: Կոդ
