User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Link
id: Tautan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Code
id: Kode

en: Available tokens
id: Token yang tersedia

en: Notice
id: Peringatan
