User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Link
is: Hlekkur

en: URL
is: vefslóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: hours
is: klukkutímar

en: Code
is: Kóði

en: Notice
is: Tilkynning
