User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Link
ka: ბმული

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Code
ka: კოდი
