User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Link
lt: Nuoroda

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: hours
lt: valandos

en: Code
lt: Kodas

en: minutes
lt: minutės

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: User verification
lt: Nario patvirtinimas
