User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Link
lv: Saite

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: hours
lv: stundas

en: Code
lv: Kods

en: minutes
lv: minūtes

en: Notice
lv: Paziņojums
