User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: URL
ne: यूआरएल

en: Code
ne: कोड
