User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Link
ro: Legătură

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: hours
ro: ore

en: Code
ro: Cod

en: Notice
ro: Notificare
