User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Link
ru: Ссылка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: hours
ru: часов

en: Code
ru: Код

en: minutes
ru: минут

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Notice
ru: Уведомление

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Mail subject
ru: Тема сообщения

en: Verification
ru: Подтверждение

en: Mail body
ru: Тело сообщения

en: Expiry date
ru: Истечение срока

en: Attempts
ru: Попытки

en: Verbosity
ru: Подробность
