User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Link
sk: Odkaz

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: hours
sk: hodiny

en: Code
sk: Kód

en: minutes
sk: minúty

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Notice
sk: Oznam
