User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Link
uk: Посилання

en: URL
uk: URL-адреса

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: hours
uk: годин(и)

en: Code
uk: Код

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Mail subject
uk: Тема повідомлення

en: Verification
uk: Перевірка

en: Mail body
uk: Тіло повідомлення

en: Verbosity
uk: Рівень подробиць
