User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Code
ur: کوڈ
