User Visits (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Number of items
nl: Aantal items

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Latest visitors
nl: Laatste bezoekers

en: User visits
nl: Gebruikersbezoeken

en: Configure where to display a user's visitors.
nl: Instellen waar de bezoekers van een gebruiker moeten worden weergegeven.

en: My latest visitors
nl: Mijn laatste bezoekers

en: No visits by now
nl: Momenteel geen bezoek

en: Referer !link
nl: Verwijzer !link

en: Choose if you want the visitors to be displayed on the user's profile page or not. Alternatively you may use the provided !blocks to display a user's visitors.
nl: Kies of u wilt dat de bezoekers worden weergegeven op de profielpagina van de gebruiker of niet. Als alternatief kunt u de meegeleverde !blocks gebruiken om de bezoekers van een gebruiker weer te geven.

en: Don't display.
nl: Niet weergeven.

en: Display on user profile page
nl: Weergeven op de gebruikersprofielpagina

en: Role visibility
nl: Zichtbaarheid van rollen

en: Choose roles and visits of selected roles will be not shown in user visit block.
nl: Kies rollen waarvan bezoeken niet worden getoond in het gebruikersbezoek-blok.

en: Hidden Roles
nl: Verborgen rollen

en: Shows who has visited a user's profile lately.
nl: Toont wie de laatste tijd het profiel van een gebruiker heeft bezocht.

en: visits of selected roles will be not shown in user visit block.
nl: bezoeken van geselecteerde rollen worden niet getoond in het gebruikersbezoek-blok.

en: <p>Counts the visits to a user's profile.</p>
nl: <p>Telt de bezoeken aan het profiel van een gebruiker.</p>

en: blocks
nl: blokken

en: Administer user visits
nl: Gebruikersbezoeken beheren

en: Total visits !total
nl: Totaalaantal bezoeken !total
