User Visits (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: !time ago
ru: !time назад

en: Latest visitors
ru: Мои гости

en: User visits
ru: Посещения пользователей

en: No visits by now
ru: нет

en: Referer !link
ru: источник отсылки !link

en: Don't display.
ru: Не показывать

en: Display on user profile page
ru: Отображать на странице профиля

en: blocks
ru: блоки
