Userbar (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Log out
af: Teken uit

en: User account
af: Gebruikersrekening
