Userbar (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Log out
am: ውጣ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
