Userbar (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Options
ar: الخيارات

en: Log out
ar: خروج

en: User account
ar: حساب المستخدم
