Userbar (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones

en: Log out
ast: Desconeutar
