Userbar (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Log out
bg: Излез

en: Shopping cart
bg: Количка

en: User account
bg: Потребителски акаунт
