Userbar (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Log out
bn: লগ আউট

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
