Userbar (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Log out
bs: Odjavi se
