Userbar (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: Log out
ca: Surt

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Weight for @row
ca: Pes per @row
