Userbar (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: User account
cs: Uživatelský účet
