Userbar (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Save
da: Gem

en: Options
da: Valg

en: Log out
da: Log ud

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: User account
da: Brugerkonto

en: Weight for @row
da: Vægt for @row
