Userbar (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
