Userbar (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Options
el: Επιλογές

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Shopping cart
el: Καλάθι αγορών

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη
