Userbar (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Save
eo: Konservu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: User account
eo: Uzanta konto
