Userbar (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Log out
et: Logi välja

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Weight for @row
et: @row kaal
