Userbar (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Options
eu: Aukerak

en: Bookmarks
eu: Liburu-markak

en: Log out
eu: Irten

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua
