Userbar (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Save
fa: ذخیره

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bookmarks
fa: نشانه‌ها

en: Log out
fa: خروج

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Number of unread messages
fa: تعداد پیغام‌های خوانده نشده
