Userbar (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Save
fr: Enregistrer

en: Bookmarks
fr: Marque-pages

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Shopping cart
fr: Panier

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Weight for @row
fr: Poids de @row
