Userbar (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Bookmarks
he: מועדפים

en: Log out
he: יציאה

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: User account
he: חשבון משתמש
