Userbar (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Options
hi: विकल्प

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: User account
hi: सदस्य खाता

en: Weight for @row
hi: @row के लिए वजन
