Userbar (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Log out
hr: Odjava

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: User account
hr: Korisnički račun
